Sukcesy

Kolejny sukces uczestników Pracowni Wychowania przez Sztukę!

          Dnia 25 listopada 2017 roku odbyło się podsumowanie XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje miasto oczami wyobraźni” w Młodzieżowym Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim.

Z wielka radością pragniemy zawiadomić że zespół wokalny KONTRAPUNKT z pracowni wokalnej p. Kamili Kmiecik-Nejman zajął III miejsce w kat. zespoły wokalne na II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Krakowie, który odbył się w dniach 10-12 listopada 2017. Zespołowi i p. Kamili serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również p. Iwonie, która jako Rodzic wspierała swoją obecnością i pomocą p. Kamilę podczas wyjazdu do Krakowa.

Czytaj więcej...

Uczestnicy zajęć Teatru Plastycznego prowadzonego przez Barbarę Polkowską-Ugwu - Bolesław Jacaszek, Aniela Jacaszek, Anna Sołowiej i Viktoria Sołowiej - zdobyli dypomy w 20 Concurso de Dibujo Infantil 2016 "Este es mi Mexico" poświęconym muzyce i tradycjom meksykańskim. Konkurs organizował Instituto de los Mexicanos en el Extesior.

20 maja podopieczni Radosława Przytulskeigo wzięli udział w ostatnich zaplanowanych zawodach judo w tym semestrze. Turniej odbywał się w Gdyni a organizatorem była Akademia Judo Dragon. 

Nasi uczestnicy zdobyli 4 medale:

Iga Ellert - 3 miejsce

Maciek Idzikowski - 1 miejsce

Robak Andrzej - 1 miejsce

Robak Mikołaj - 2 miejsce​​​​

Czytaj więcej...

Uczestnicy naszej placówki wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Natura bezcennym darem” zorganizownym przez Główną Bibliotekę Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Uczestniczka pracowni wychowania przez sztukę Lena Piotrowska zdobyła II nagrodę w kategorii wiekowej klas IV-VI. Wręczenie nagród odbyło się 25 maja na Rynku Głównym Naukowego Miasteczka w ramach XVII Festiwalu Kultury i Sztuki w Krakowie.