Sukcesy

Z radością informujemy o kolejnych sukcesach naszych młodych wokalistów z pracowni p. Kamili Kmiecik-Nejman. Zespoły wokalne KADENCJA i AKOLADA uczestniczyły w XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Ekologicznej EKOPIOSENKA w Legnicy.

Dnia 13 kwietnia 2018 roku w historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego zorganizowanego przez Poseł do Parlamentu Europejskiego Annę Fotygę.

Kolejne sukcesy Pracowni Wychowania przez Sztukę.

Kolejny sukces uczestników Pracowni Wychowania przez Sztukę!

          Dnia 25 listopada 2017 roku odbyło się podsumowanie XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje miasto oczami wyobraźni” w Młodzieżowym Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim.

Z wielka radością pragniemy zawiadomić że zespół wokalny KONTRAPUNKT z pracowni wokalnej p. Kamili Kmiecik-Nejman zajął III miejsce w kat. zespoły wokalne na II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Krakowie, który odbył się w dniach 10-12 listopada 2017. Zespołowi i p. Kamili serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również p. Iwonie, która jako Rodzic wspierała swoją obecnością i pomocą p. Kamilę podczas wyjazdu do Krakowa.