Dnia 09.12.2017r. w Pałacu Młodzieży w Gdańsku odbyły się przesłuchania 14. WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO KOLĘD I PASTORAŁEK „NAD ŚWIATEM CICHA NOC”

Do udziału w przesłuchaniach konkursowych zgłosiło się 96 solistów oraz 12 zespołów wokalnych ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz placówek wychowania pozaszkolnego z terenu całego województwa pomorskiego. Ostatecznie udział wzięło 83 solistów i 12 zespołów wokalnych. Łącznie zaśpiewało 148 młodych wokalistów.

Jury w składzie :

Joanna Ilisińska - przewodnicząca

Aleksandra Moskwa

Mariusz Kowalczyk

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA: Soliści 7 – 9 lat

I miejsce: Hania Pliszka

I miejsce: Otylia Osińska

I miejsce: Lena Niedźwiecka

II miejsce: Andrzej Boguszewski

II miejsce: Piotr Maliszewski

III miejsce: Julia Ujazdowska

III miejsce: Alicja Dobrzyńska

Wyróżnienie: Zofia Tartas

Wyróżnienie: Marta ostrowska

Wyróżnienie: Michał Fasiczka

KATEGORIA: Soliści 10 – 12 lat

I miejsce: Marta Byczk

I miejsce: Zuzanna Polańska

I miejsce: Natalia Knut

I miejsce: Dominik Król

II miejsce: Martyna Łada

II miejsce: Aleksandra Borzyszowska

II miejsce: Kornelia Cysewska

II miejsce: Oliwia Felenczak

II miejsce: Oliwia Jagusiak

II miejsce: Kinga Kłosowska

III miejsce: Jagoda Szoła

III miejsce: Dominika Kuciaba

III miejsce: Małgorzata Peplińska

III miejsce: Zuzanna Oleszczak

Wyróżnienie: Patrycja Mech

Wyróżnienie: Katarzyna Piesik

Wyróżnienie: Julia Łastowska

Wyróżnienie: Adam Gołaszewski

Wyróżnienie: Zofia Lubowiecka

 KATEGORIA: Soliści 13 – 16 lat

 I miejsce: Małgorzata Mocarska

I miejsce: Julia Jasińska

II miejsce: Kornelia Poskrobko

II miejsce: Alicja Herrmann

III miejsce: Julia Pacholczyk

III miejsce: Weronika Przychodzeń

Wyróżnienie: Zuzanna Witkowska

Wyróżnienie: Katarzyna Brandt

Wyróżnienie: Zuzanna Zaborowska

 KATEGORIA: Soliści 17 – 19 lat

 I miejsce: Jakub Łosiński

II miejsce: Nicole Modzelewska

III miejsce: Zuzanna Grądzka

Wyróżnienie: Paweł Noskal

 KATEGORIA: Zespoły 7 – 9 lat

 I miejsce: Balbineczki

II miejsce: Pachnące Groszki

III miejsce: Kaziuki Małe

III miejsce: Radość

Wyróżnienie: Tercet (I. Gintowt, M. Małecki, K. Mach)

 KATEGORIA: Zespoły 10 – 12 lat

 I miejsce: Balbinki

KATEGORIA: Zespoły 13 – 19 lat (kategorie połączone)

 I miejsce: Love Sing

II miejsce: Tercet (M. Kobiela, W. Smoliński, K. Wróblewski)

II miejsce: Rainbow

III miejsce: Charzykowy

Wyróżnienie: Tawenka

                                                                            Gratulujemy Laureatom!